Tulpės - Yellow Baby - 1vnt.

0,58 €

Reikalavimai
Tulpės geriausiai žydi saulėtoje vietoje. Taip pat apsuptas lapuočių medžių ir krūmų, nes jie paprastai žydi dar nespėjus augalams visiškai išsivystyti lapams. Aukštos ir vidutinės veislės puikiai tinka sodo lovose. Mes taip pat sodiname žemas veisles alpinariumuose ir konteineriuose

Dirvožemis
Kalbant apie dirvožemio sąlygas, šiam augalui geriausiai tinka lengvas ir derlingas dirvožemis. Svarbus veiksnys yra pagrindo pralaidumas.

Sodinimas
Tulpių svogūnėliai sodinami rudenį (nuo rugsėjo iki lapkričio), kad jie turėtų laiko įsišaknyti. Tulpės sodinamos maždaug 12 cm gylyje. Pasodinus gausiai laistyti.

priežiūra
Iki žydėjimo juos maitiname daugiakomponentėmis trąšomis. Svarbu, kad dirvožemis nebūtų per sausas. Mes tiekiame tulpes vandeniu, kol lapai pradės džiūti. Laistymas yra labai svarbus, nes būtent svogūnėliai atsinaujina po žydėjimo ir surenka tinkamas atsargas, kad kitais metais galėtų žydėti taip pat gražiai.

saugojimas
Tulpes iškasame išdžiūvus lapams, dažniausiai birželio ir liepos mėnesio sandūroje. Mes išdžioviname, tada išvalome ir laikome krepšeliuose sausoje ir vėdinamoje vietoje. Tulpės gali likti sode be kasimo keletą metų.

Kiekis

Tulpės - Yellow Baby
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.