Kanai - Cleopatra - 1 vnt.

2,48 €

Kanas / Kanai- Cleopatra / Kleopatra

Aprašas
Kanai yra dideli ir veiksmingi augalai, gauti iš atogrąžų vietovių. Gumbai sveiki ir tinkamai pasodinti žydės tais pačiais metais, kitais metais jie žydės gausiau. Jie yra dekoratyvūs dėl milžiniškų lapų ir daugiaspalvių gėlių. Augalas turi labai didelius lapus. Aukštis tarp 100-120cm. Kanai žydi nuo liepos iki pirmųjų šalčių. Jie teikia pirmenybę saulėtoms, šiltoms ir nuo vėjo apsaugotoms vietoms.
Dirvožemis
Jiems reikia derlingos, giliai įdirbtos, purios dirvos, be žolių ir piktžolių ir turinčios daug maistinių medžiagų.
Sodinimas
Kanai auginimo sezono metu auga labai intensyviai. Mes sodiname kanus 40-50cm atstumu iki 10-15cm gylio. Rekomenduojame pasisodinti kanus į vazonus jau kovo mėnesį (anksčiau pradės žydėti). Į lauką gumbus sodiname balandžio / gegužės mėn. Kanai puikiai atrodo pasodinti grupėmis. Šie kanai gražiai žiūrisi pasodinti vazonuose.
priežiūra
Jiems reikia daug maistinių medžiagų (dirvą maitiname kompostu ar kombinuotomis trąšomis) ir drėgną dirvą. Jiems nereikia atramų - standūs stiebai neleidžia augalui išsiveržti, tačiau vėjuotu oru dideli lapai gali būti pažeisti.
saugojimas
Mūsų klimato sąlygomis grožybes auginame tik vasarą - šalnos negrįžtamai sunaikina augalą. Rudenį, po pirmųjų šalnų, mes iškasame šakniastiebį, nupjauname negyvus lapus ir laikome šiek tiek drėgnose durpėse.

Kiekis

Kanas - Cleopatra
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.