SCHULTZ ORCHID FOOD ORCHIDĖJŲ SKYSTOS TRĄŠOS, 250 G.

6,45 €

SCHULTZ orchid food orchidėjų skystos trąšos su kalciu, magniu ir mikroelementais, 250 g. NPK 4.5-3-4+1.5MgO+3.4CaO+TE (B+Cu+Fe+Mn+Mo+Zn)

Naudojimo instrukcijos

Pagaliau mums pavyko! Nuo šiol viskas, ko reikia orchidėjoms, vienose trąšose. Subalansuotos, aukščiausios kokybės, visiškai užbaigtos trąšos su visais augalams reikalingais makro- ir mikroelementais, įskaitant kalcį ir magnį. Trąšos yra lengvai orchidėjų įsisavinamos ir iš karto pradeda veikti. Skatina visų rūšių orchidėjų sveiką, stiprų ir kompaktišką augimą, gausų žydėjimą.

Tinka šioms orchidėjų rūšims: Falenopsiai, Dendrobiai, Katlėjos, Vandos, Raibuolės, Brasijos, Masdevalijos, Liežuvės (Odontoglossum).

NAUDOJIMAS

7 lašai trąšų (1 pipetė) - 1 litrui vandens, kiekvieną kartą laistant. Tręšiant 1-2 kartus per mėnesį, 2 pipetės – 1 litrui vandens.

Orchidėjas, ypač vasarą, kai oras šiltas ir sausas, geriausia su visu vazonu pamerkti į paruoštą trąšų tirpalą ir palaikyti iki 1 val.

Per lapus orchidėjos maistingųjų medžiagų pasisavina netgi daugiau nei per šaknis, todėl paruoštu tirpalu kartą per savaitę naudinga jas nupurkšti.

EB TRĄŠOS. C.2.1 – sudėtinės skystos trąšos.

Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Kiekis

SCHULTZ ORCHID FOOD ORCHIDĖJŲ
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.